Стати медіабаєром може будь-хто, якщо має бажання навчитися цієї справи. Медіабайєри — це, як правило, командні гравці, що займають посаду в компанії чи агентстві і яким часто виплачують зарплату (+ відсотки від продажів). Професія медіабайер дозволить вам примножити свої доходи. Ви можете займатись цим віддалено, поєднуючи з основною роботою.
Медіабайєр (Google Ads)
- Стати медіабаєром може будь-хто, якщо має бажання навчитися цієї справи.
- Якщо ви натрапили на таку, де роботодавець явно завищує рівень зарплати для привернення уваги, будь ласка, надішліть нам її на email protected, ми спробуємо все зʼясувати.
- Її розвитку сприяло поділ творчих та медіа напрямів у рекламі.
- Проте заробітна плата залежить і від того, як багато працює спеціаліст, та на кого він працює.
- Головна мета медіабаєра — забезпечити максимальний результат від рекламного бюджету, тобто отримати якнайбільше кліків, лідів чи продажів за найменшу вартість.
Отримані знання допоможуть у роботі саме на цих платформах. Проте заробітна плата залежить і від того, як багато працює спеціаліст, та на кого він працює. Robota.ua — одна з провідних платформ — видає 214 вакансій media buyer у різних містах України (дані на момент виходу статті). В Вакансія Media Buyer багатьох вакансіях одразу в назві зазначають вертикаль чи платформу. Арбітражний медіабаїнг — досить специфічна ніша, де можуть не працювати стандартні правила роботи маркетингових агентств, інколи вимоги і обов’язки можуть розподілятися між учасниками цього процесу.
Що саме робить медіабайер?
Українські компанії пропонують в середньому від 1000 до 3000 доларів США. В Європі та США зарплати можуть бути вищими в онбординг новачків десятки разів. Провести аудит рекламних каналів і зібрати звіт із ключовими висновками. Налаштувати систему звітності по всіх рекламних кабінетах. Запропонувати гіпотези щодо точок зростання та оптимізації реклами.
Hard & Soft скіли для Media Buyer
Доходи цих спеціалістів дуже залежать від роботодавця (замовника) та ніші, в якій він працює. Також на вартість послуг впливають гео та досвід фахівця. Опитування показують, що медіабайери заробляють в середньому 70 тисяч гривень на місяць. Медіабайер забезпечує компанії покупцями з інтернету, за що отримує дійсно високу зарплату. Спеціаліст також знає, що і як сказати в оголошені, щоб охопити більше людей та згенерувати потрібний трафік. Також варто не забувати про різні платформи для фрілансерів.
Роль и задачи media buyer
За яку роботу відповідає цей фахівець, які знання і навички необхідні, чи багато вакансій медіабайєра є сьогодні в Україні — все https://wizardsdev.com/ найголовніше зібрали в нашій статті. Почати варто з того, що медіабаєр — це спеціаліст із закупівлі рекламного трафіку на різних платформах, як Google Ads, Facebook Ads, TikTok Ads, Snapchat, YouTube та інших. Головна мета медіабаєра — забезпечити максимальний результат від рекламного бюджету, тобто отримати якнайбільше кліків, лідів чи продажів за найменшу вартість. Вони обирають медіаканали, які будуть для цієї кампанії найефективнішими.
Як заробити гроші в інтернеті без вкладень: 10 перевірених способів
Медіа байєр — це людина підзвітна, з лічильником KPI в голові. Її наймають для виконання конкретних цілей агентства і за це вона отримує зарплату. Медіабайєр — це родич арбітражника, але їх не варто ототожнювати. Займаються вони чимось схожим, але на різних рівнях і з різним рівнем відповідальності. Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу.